Manuális tesztelő - Passed Informatika Kft. skip to Main Content
+36 1 789 2525+36 70 387 3566

Manuális tesztelő

A Passed Informatika Kft-nél közel két évtizede támogatjuk széleskörű szoftvertesztelési szolgáltatással hazai és nemzetközi ügyfeleinket. Projektjeink között egyaránt megtalálhatóak energetikai, banki, pénzügyi, építőipari, informatikai, és turisztikai területekről érkező megbízások.

Cégünk tevékenysége kizárólag a tesztelésre, mint a szoftverfejlesztési folyamat egyik lényeges elemére fókuszál. Ez a megközelítés lehetővé teszi a változatos ügyféligények alapos megértését és megbízóink elvárásainak magas szintű kiszolgálását.

A több mint 60 fős csapatunk büszke többek között kiemelkedő szakmai tudására, a személyre szabott belső oktatási programunkkal támogatott folyamatos fejlődési lehetőségeire és azon szervezeti értékeinkre, amelyek elősegítik a munkatársak közötti hatékony együttműködést.

Feladatok
Az üzleti előírások, specifikációk elemzése és felülvizsgálata
Manuális tesztesetek megtervezése, létrehozása
Előre definiált tesztesetek végrehajtása és futtatása
Automata tesztek kiértékelése
Regressziós tesztelés
Teszteredmények dokumentálása és kiértékelése, hibajegyek felvétele és kezelése
Kapcsolattartás a fejlesztő kollégákkal, és folyamatos kommunikáció a csapattagokkal

Szakmai elvárások
minimum 2-3 éves manuális tesztelői tapasztalat
szoftvertesztelési módszerek alapos ismerete
legalább egy, az iparágban általánosan használt tesztmenedzsment és hibajegy kezelő alkalmazás készség szintű használata
képesség önálló munkavégzésre
minimum középfokú aktív angol nyelvtudás

Személyiségre vonatkozó elvárások
tanulásra való nyitottság
precizitás
csapatmunka előnyben részesítése
erős problémamegoldó készség
logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
jó kommunikációs készség

Előnyt jelent
ISTQB CTFL vizsga
automata tesztelés irányába való nyitottság vagy minimális tapasztalat
agilis környezetben szerzett tapasztalat
API tesztelésben szerzett tapasztalat
adatbázis kezelésben szerezett tapasztalat
performancia tesztelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
projekttől függően részleges vagy teljes home office
változatos hazai és nemzetközi projektekben való részvétel
szakmai fejlődésedet támogató környezet
munka-magánélet egyensúlyának támogatása
barátságos légkör
egészséges és sportos életmód támogatása

Back To Top

Örülünk, hogy Te is szeretnél a Passed csapat tagja lenni

Kérjük, hogy töltsd ki az alábbi űrlapot a jelentkezéshez

18885510_hands-showing-thumbs-up-in-circle-over-bulb-symbol