Manuális Tesztelő - Passed Informatika
+36 1 789 2525+36 70 387 3566

Manuális Tesztelő

Ügyfelünk Európa egyik vezető regionális biztonsági koordinátora. A németországi székhelyű vállalat integrált szolgáltatásokat nyújt az áramátviteli-rendszer üzemeltetők és azok irányítóközpontjai számára, hogy fenntartsák villamosenergia-rendszerük üzemi biztonságát – a nap 24 órájában, a hét minden napján.

Feladatok
  • Üzleti előírások, specifikációk elemzése és felülvizsgálata.
  • Manuális tesztesetek megtervezése, létrehozása, illetve előre definiált tesztesetek végrehajtása és futtatása.
  • Ellenőrzőlista-alapú tesztfuttatás, átvételi tesztelés, feltáró tesztelés, regressziós tesztelés.
  • Teszteredmények dokumentálása és kiértékelése, hibajegyek felvétele és kezelése.
  • Kapcsolattartás a fejlesztő kollégákkal, és folyamatos kommunikáció a csapattagokkal magyar és angol nyelven.
Elvárások
  • Mérnöki végzettség valamely műszaki területről, vagy erős műszaki beállítottság.
  • Legalább 1-2 éves tapasztalat a manuális tesztelés terén.
  • Angol kommunikációs készség: B2 írásbeli és szóbeli.
  • Minimum egy teszteszköz használatával kapcsolatos projekttapasztalat.
  • Tapasztalat a hibajegyrendszerekkel.
  • Jó kommunikációs és dokumentációs készség, csapatjátékos attitűd.
  • Kreativitás, jó probléma megoldó képesség.
  • Logikus gondolkodás, rendszerelmélet.
  • Precizitás.
  • Gyors tanulási képesség.
Előnyök
  • Villamosmérnöki alapképzés, elektroműszerész végzettség.
  • ISTQB CTFL vizsga.
  • Nemzetközi projektben szerzett tapasztalat.
  • Tapasztalat az alábbi eszközök használatában: Jira, Confluence, UNIX, SQL ismeretek.
  • Agilis módszertanban való jártasság.
Amit kínálunk
  • Home office munkalehetőség (heti 1 nap irodai munkával, a IX. kerületi modern irodánkban).
  • Tiszteletben tartjuk a munka-magánélet egyensúlyát.
  • Odafigyelünk az igényeidre emberileg és támogatjuk, illetve segítjük a szakmai fejlődésed, belső tréningekkel vagy külsős képzési lehetőségekkel.
  • Partnerként tekintünk rád egy átláthatóan működő cégben.
  • Barátságos légkörben dolgozhatsz, ahol csapatként rendszeresen találkozunk, tartunk irodai összejöveteleket, és csapatépítőket.
  • Stabilitást és biztonságot adunk a mindennapokban.

Kérdésed van?

Keresd munkatársunkat, aki készséggel segít Neked

Szeretem, mert beleszólhatok a döntésekbe, mert fontos a véleményem, mert rugalmas a munkaköröm, és szabadnak érzem magam.

Markotán Csenge
Rating: 5

Egy igazi csapat, ahol elértem a munka, a tanulás és a magánélet számomra fontos egyensúlyát.

Dzsacsovszki László
Rating: 5
Back To Top