Tesztautomatizáló szakember - Passed Informatika Kft. skip to Main Content
+36 1 789 2525+36 70 387 3566

Tesztautomatizáló szakember

A Passed Informatikai Kft. tesztautomatizáló szakember pozícióba keresi új kollégáját.

Tesztautomatizálásban jártas szakembert keresünk változatos projektekre ügyfeleink számára.

Feladatok
  • Tesztautomata keretrendszer (adatvezérelt, kulcsszóvezérelt, hibrid) tervezése, fejlesztése
  • Automatizálási megoldások felkutatása, kipróbálása, dokumentálása
  • Automatizált UI tesztek fejlesztése
  • Az automatizált tesztesetek végrehajtása, teszteredmények kiértékelése
  • Aktív részvétel a hibák okainak felkutatásában, problémák megoldásában
  • Együttműködés, rendszeres napi kommunikáció
  • Tesztautomatizáláshoz köthető aktuális trendek, technológiák követése, elsajátítása:
    • CI/CD rendszerek
    • konténer technológia,
    • mobil technológiák,
    • virtualizációs technológia

Elvárások
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat tesztelés, automatizálás területén
  • Tesztelési alapismeretek
  • Tesztesetírási tapasztalat
  • Tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat
  • Script vagy programírási tapasztalat (Java, Groovy, Javascript, Python)
  • Verziókezelő ismerete (Git, SVN)
  • SQL ismeretek
  • Szakmai angol nyelv ismerete írásban
  • Ügyfélorientált és felhasználóbarát gondolkodásmód
  • Analitikus probléma megközelítés
  • Jó kommunikációs készség, önállóság
  • Agilis csapatmunkára való nyitottság
  • Rugalmasság, kreativitás
  • Eredményorientált szemlélet
  • Pontosság és alaposság
  • Proaktivitás, és tanulási képesség
  • Terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség, csapatjátékos attitűd

Előnyök
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Nemzetközi projekten szerzett tapasztalat
  • Linux/UNIX rendszer ismerete
  • Egy tesztautomatizálási eszköz, vagy framework alapos ismerete
    (Katalon Studio, Ranorex Studio, UFT One, Robot Framework, Java+Selenium, Playwright)
  • API tesztelési ismeretek
  • Docker ismeret

Amit kínálunk
  • Időhatékony kiválasztási folyamat
  • Home office munkalehetőség
  • Tiszteletben tartjuk a munka-magánélet egyensúlyát
  • Odafigyelünk az igényeidre emberileg és támogatjuk, illetve segítjük a szakmai fejlődésed, belső tréningekkel vagy külsős képzési lehetőségekkel
  • Referenciaértékű ügyfelekkel dolgozhatsz
  • Partnerként tekintünk rád egy átláthatóan működő cégben
  • Barátságos légkörben dolgozhatsz, ahol csapatként rendszeresen találkozunk, tartunk irodai összejöveteleket, és csapatépítőket
  • Stabilitást és biztonságot adunk a mindennapokban
Back To Top

Örülünk, hogy Te is szeretnél a Passed csapat tagja lenni

Kérjük, hogy töltsd ki az alábbi űrlapot a jelentkezéshez

18885510_hands-showing-thumbs-up-in-circle-over-bulb-symbol